Darbalaukio dugno kamera

Darbalaukio dugno kamera
Informacija apie

Ar ketinate didmeninės darbalaukio medicinos, chirurgijos akių dugno kameros, iš vienos iš pirmaujančių darbalaukio dugno kamera oftalmologijos gamintojų ir tiekėjų Kinijoje? Sveiki atvykę į kainą pas mus.

TNF-505-mydriatic skaitmeninė dugno kamera integruota funkcija, mydriatic ir ne mydriatic dugno nuotrauka. Tokiu būdu, jis gali lengvai reikalavimus dėl kasdien oftalmologijos ambulatorinių paslaugų, ir taip pat yra galingas įrankis dugno patikros, efektyvus ir kokybiškas dugno vaizdą tirpalu. Ji suteikia išsamią dugno vaizdai su didelio efektyvumo. Viršų pikselių skiriamoji geba, SLR vaizdo sistema ir puiki regos sistema, yra labiau TNF505 dugno kamera privalumai nei kitų markių.


Išorės SLR vaizdo sistema suteikia vartotojams galimybę lengvai didelės skiriamosios gebos nuotraukas.

Išorės SLR vaizdo gavimo sistema, ne tik suteikia ryškių spalvų ir turtingą informacija, bet taip pat galima taip lengvai atnaujinti.Aukščiausios skiriamosios gebos siūlo fantastišką išsamią informaciją.

Jame yra 18 megapikselių nuotraukas ir puikus optinio vaizdo sistema. Tokiu būdu, nuotraukos bus galų gale aišku po dalinio didinimo, kuri yra gyvybiškai svarbi diagnozuojant minimalių pakitimų.Integracijos, mydriatic ir ne mydriatic dugno nuotrauka


Integracijos mydriatic ir ne mydriatic dugno nuotrauką, visiškai atitinka profesinės dugno tyrimas ir dugno patikros poreikis.


Paprasta sąsaja ir paprasta operacija

Paprasta išvaizda, turtingas vaizdų pagalbą teikiančios sistemos ir fokusavimo pozicionavimo sistema su du pagalbiniai taškai, daro operacija supakavimą net žalia rankas, kurie niekada juo nesinaudoja dugno kamera.Mažas žibintuvėlis fotografavimo režimą

Pasirinkus fotografavimo režimą į mažas žibintuvėlis, ryškus ir nesudrumstas dugno nuotraukos vis dar galima įsigyti. Tuo pačiu metu, pacientų's komforto gali būti užtikrintas didelis WAy.


Tyrimo