Mirtingumo slopinimo poveikis esant kritiškoms sauso akumuliatoriaus akims dėl vizualinės kokybės

Tikslas: Ištirti blinkavimo slopinimo poveikį vaizdo kokybei esant kritiškoms sausos akies saulės spinduliuotėms.

METODAI. Visiškos akies aukšto lygio aberacijos (HOA) trukmė 30 sekundžių buvo nuolat išmatuta 10 akių su trumpu plyšimo laiku (TBUT, 3,0 ± 0,6 sekundės) be akių paviršiaus dažymo ir ašarų nebuvo trūkumų. Matavimo metu subjektai buvo prašomi mirksėti kas 10 sekundžių, daugiau nei du kartus didesni už TBUT. Išanalizuokite aberacijų duomenis, įskaitant kvaziastrines aberacijas, sferines aberacijas ir bendrą HOA, iki šeštos eilės Zernike polinomo.

REZULTATAI: nuolatinis HOA pokytis pacientams, turintiems trumpesnius TBUT, buvo pjūvio pjūvio modeliu, o po mirksėjimo padidėjo aiški aukštyn kreivė. Po 5-9 sekundžių mirksėjimo bendras HOA buvo žymiai didesnis negu iškart po mirksėjimo (P <>

IŠVADOS. Subjektai su trumpomis TBUT, kurie slopina mirksėjimą, gali sumažinti vaizdo kokybę, pvz., Kai žiūris yra ant vaizdo rodymo terminalo, net jei yra pakankamo ašarinio skysčio. Raktažodžiai: ašarinės plėvelės plyšimas sausos akies bangos fronto egzaminas

Sausos akys gali būti klasifikuojamos kaip vandeningos skystos sausos akies ir sausos akies deguonies trūkumas. 1 Lengvai išgarinančios sausos akies atveju, ašarinio skysčio kiekis ne visuomet sumažėja, o tik ašarinio plėvelės plyšimo laiko (TBUT) sutrumpinimas gali atsirasti plyšimo sutrikimų. 2 Yra daug kritinių atvejų klinikinėje praktikoje. Tarp garuojančių sausų akių ir sveikų akių yra nustatyta, kad TBUT sutrumpėja ir atsiranda sausos akies požymių. Tačiau akių paviršius nėra pažeistas, o ašaros yra nepakankamos. 3 TBUT sutrumpintose akyse artimiausioje akimirkoje ašarinis plėvelė gali greitai prasiskverbti per kitą akimirką, nepaisant to, kad akių paviršiuje yra pakankamai ašarų; tai gali sukelti sausos akies simptomus su neryškiu matymu, akių nuovargiu ir diskomfortu.

Siekiant kiekybiškai įvertinti TBUT sutrumpinimo poveikį dinaminei vaizdo kokybei po mirksėjimo, 10 sek. Trukmės mirksėjimo intervalo, kuris viršijo dvigubai didesnę TBUT koncentraciją, išmatuotas TBUT sutrumpintų subjektų nuolatinis aberacijas (HOA).