Lankstesnės ir mobilesnės dugno vaizdų

Viskas viename su įmontuota kamera ir kompiuteriu, penki automatizuotos funkcijos sustiprintas naudojimo paprastumas, monitorius ir operatorius rodiklis padeda, navigacijos stereo ir panoramos fotografiją, mažo intensyvumo flash ir tylus užrakto garsą.

Patikimai nustatyti ir stebėti tinklainės sutrikimai yra labai svarbus siekiant užtikrinti aukštos kokybės priežiūrą ir išlaikyti savo pacientų regėjimas. MobiliDugno kamera, tai puikus vaizdo kompanionas. Dėka fotoaparato ne mydriatic operaciją ir tiksli automatinio fokusavimo funkcija, išsiplėtimas, akių nereikia. Jo baterija suteikia papildomo lankstumo.


Šanchajus naujas akis medicinos Inc yra išsamus korporacija integruoti kelių sektoriuose, pavyzdžiui, medicinos investicijų, valdymas, skaitmeninis oftalmologijos įranga plėtros, gamybos ir generalinis agentas visame Kinijos, Amerikos TSI skaitmeninių aukštos raiškos produktų. Įgūdžių Neweyes sukurtas,Dugno kamera;Optometrijos įranga;Oftalmologiniai mikroskopas;Plyšinės lempos; laimėjo Autorinės teisės, Peoplesand #39; s Kinijos Respublika.

Daugiau informacijos apieDugno kamerahttp://www.eyesmed.com/fundus-Camera/