HD konferencijos kamera vaizdo konferencijos kamera

Jutiklis: 1/2.8 colio CMOS

Objektyvas: 20 kartų

Pikseliai: 4 milijonai

Skiriamoji geba: "Full HD 1080P (1920 × 1080)"

Aukštos raiškos vaizdo kameros KT-HD20C yra aukštos raiškos komunikacijos spalvotas fotoaparatas sukurtas mūsų kompanija daugiausia dėl vaizdo konferencijos pramonės. Jis naudoja 1/2.8 colio CMOS vaizdo jutiklis. Su 2,38 milijono efektyvių taškų, ją galima derinti su jokiu kodeku ir kitų sistemų išvesties aukštos kokybės, didelės skiriamosios gebos vaizdus.

Aukštos raiškos vaizdo kameros KT-HD20C paveldėjo daug galingų funkcijų, H100V vaizdo kamera, plius itin aiški vaizdo kokybė, tapo tikrai galingas aukštos raiškos kameros. KT HD20C turi platų matymo kampą, built-in 20 x optinis mastelio keitimo objektyvas, kuri išėjimo santykis yra 16:9 vaizdas, ir leidžia didelės spartos, tylus panning/pakreipimo ir šaudymo objektų – tai didelė teritorija ir mažai drebėjimas. Ji taip pat turi daug patogių funkcijų, tokių kaip auto focus/Automatinis ekspozicijos, daug parengčių, infraraudonųjų spindulių ir nuotolinio valdymo pultai ir kt. Su HD Video konferencija kamera KT-HD20C puikiai tinka vaizdo konferencijos, nuotolinį mokymąsi ir mokymą.

pagrindinės programos:

Gali būti plačiai naudojamas, vaizdo konferencijos, nuotolinio mokymosi, nuotolinės medicinos, bažnyčios maldos, renginio vietą, teismo salėje, multimedijos centrai, parduotuvių, transporto, oro uostų ir kitų stebėjimo vietų.