Oftalmologijos optika turi didelį potencialą

Akių optikos prietaisų rinka gali būti suskirstyta pagal chirurgijos prietaisų tipus, diagnostinius prietaisus ir regos priežiūrą. Chirurginių prietaisų segmentas gali būti klasifikuojamas į kataraktos operacijų prietaisus, refrakcijos chirurgijos prietaisus, glaukomos chirurgijos prietaisus ir vitroeretinalinės chirurgijos prietaisus. Diagnostinių prietaisų segmentą galima suskirstyti į tonometrą, plyšines lemputes, dugno kameras, autorefraktometrus, keratometrus, optinės koherentinės tomografijos (OCT) sistemas, gonioskopus, oftalmologinę echografiją, fluoresceino angiografiją, perimetrus, pachimetrus, spekuliacinius mikroskopus, ragenos topografus ir kitus. "Vision" priežiūros segmentą galima priskirti prie akinių lęšių ir kontaktinių lęšių. Refrakcijos chirurgijos prietaisų rinka gali būti toliau suskaidyta į eksimerinį lazerį, YAG lazerį, femtosekundinį lazerį ir mikrokeratomą. Akių optikos ir prietaisų rinkos ataskaita gali būti toliau klasifikuojama į keturias geografines vietoves, būtent Šiaurės Ameriką, Europą, Azijos ir Ramiojo vandenyno šalis ir kitas pasaulio šalis.

Akių optikos ir prietaisų rinka yra didžiulis potencialas dėl technologinių naujovių ir nuolatinio geriatrijos gyventojų skaičiaus didėjimo. Be to, pagrindinis akių optikos ir instrumentų rinkos augimo priežastis taip pat yra didėjantis pacientų supratimas apie veiksmingas diagnozavimo platformas, geresnę sveikatos priežiūros infrastruktūrą ir vis mažesnį invazinių operacijų skaičių. Rinką taip pat skatina visuomenės senėjimas, kuris yra labiau linkęs į akių sutrikimus, taip pat tikimasi padidinti šios rinkos augimą. Tačiau didelės sąnaudos, ekonomikos sulėtėjimas ir problemos, susijusios su kompensavimo politika, yra viena iš priežasčių, dėl kurių tikimasi, kad bus trukdoma oftalmologinių optinių prietaisų rinkos augimui.

Geografiniu požiūriu Šiaurės Amerika sudaro didžiausią akių optikos ir instrumentų rinkos dalį, po kurios eina Europos regionas. Šių regionų dominavimas šioje rinkoje yra matomas dėl technologijos pažangos ir gerai apmokytų oftalmologų. Be to, kitų priežasčių, dėl kurių tikimasi, kad rinka taps sveiko augimo priežastimi, padidins pacientų supratimą, pagerins sveikatos priežiūros infrastruktūrą ir padidins kataraktos operacijų paplitimą. Tačiau artimiausioje ateityje rinkos rinka turėtų sulėtinti rinkos dalį dėl rinkos brandos. Tikimasi, kad artimiausioje ateityje Azijos-Ramiojo vandenyno regionas, siekdamas pagerinti sveikatos priežiūros infrastruktūrą Indijos, Kinijos, Japonijos, Singapūro ir Vietnamo regionuose, geriausiu metu augs. Be to, gyventojų senėjimas, kuris labiau linkęs į akių ligas ir didėjančias disponuojamas pajamas Azijos regione, taip pat yra identifikuotas kaip dar vienas pagrindinis veiksnys, didinantis akių optikos ir instrumentų poreikį šiame regione.


"Shanghai New Eyes Medical Inc." yra visapusiška korporacija, jungianti įvairius sektorius, tokius kaip medicininės investicijos, valdymas, skaitmeninė oftalmologinė įranga, gamyba ir Kinijos amerikiečių TTI skaitmeninių aukštos raiškos produktų generalinis agentas. Gebėjimai Neweyes sukūrė " Fundus Camera" ; Optometrijos įranga ; Oftalminis mikroskopas ; Plyšių lempa ; laimėjo Kinijos Liaudies Respublikos autorių teises.

Daugiau informacijos apie chirurginį mikroskopą : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/