Operacijos mikroskopas rinkos plėtros

Remiantis paraiška, pramonė yra skirstomi į neuro & stuburo operacijų, oftalmologija, plastiko & rekonstrukcinės operacijos, onkologijos, ginekologijos & urologijos, LOR ir odontologija. Onkologija – sparčiausiai auga programa su maždaug 20 % dalis, nes didėja sergamumas vėžiu visame pasaulyje. Remiantis galutiniams vartotojams, veiklos mikroskopas rinkos yra suskirstyti į gydytojų / odontologų klinika ir ligoninės. Ligoninės yra didžiausia galutiniams vartotojams.

Operacijų skaičius ir finansinės paramos iš vyriausybės, didesnį skaičių pacientų ir operacijų ir daugiau finansavimo galimybes pacientų yra pagrindiniai veiksniai dėl šiame segmente. Nepriklausomi klinikose auga didelę normą 10 % per visą prognozuojamą laikotarpį. Mažesnių veiklos mikroskopai ir auga odontologijos pramonėje yra apskaičiuota, kad šiame sektoriuje poreikis.

Pramonė yra suskirstyti į stalo, ant ratukų, lubų ir sienos įrenginiai. Ant ratukų mikroskopai laikomi didžiąją dalį 2015 ir augs pelno norma per prognozuojamą laikotarpį. Kompaktiškumas ir geriau valyti šių įrenginių techninės priežiūros galimybes yra pagrindiniai bruožai, varyti augimo.

2015 m. Šiaurės Amerikoje, chirurginis Mikroskopas rinkoje dominuoja pasaulio pajamų užsitikrinimo, su daugiau nei 30 % dalis, nes platus technikos programas ir pagerinti sveikatos priežiūros įstaigų regione. Azijos ir Ramiojo vandenyno numatoma eksponuoti didelis augimas dėl to, kad didžiulį potencialą, susijusi su sveikatos priežiūros paslaugas regione. Indija ir Kinija turėtų būti sparčiausiai augančių šalių regione dėl didžiulės gyventojų bazę ir padidinti vyriausybės iniciatyvas, kuriomis siekiama sveikatos priežiūros tobulinimo.


Šanchajus naujas akis medicinos Inc yra išsamus korporacija integruoti kelių sektoriuose, pavyzdžiui, medicinos investicijų, valdymas, skaitmeninis oftalmologijos įranga plėtros, gamybos ir generalinis agentas visame Kinijos, Amerikos TSI skaitmeninio didelės Apibrėžti produktai.  Įgūdžių Neweyes sukurtas,Dugno kamera;Optometrijos įranga;Oftalmologiniai mikroskopas;Plyšinės lempos; laimėjo Autorinės teisės Liaudies Respublika Kinija.

Daugiau informacijos apieChirurginis Mikroskopas:http://www.eyesmed.com/fundus-Camera/