Kas yra skaidulinės optikos skirstytuvas

Optinio pluošto skirstytuvas yra įtaisas, kuris perskirsto šviesos pluošto bangų ilgio, energijos ir poliarizacijos savybes į skirtingus optinius pluoštus.

Apatin ÷ energija paprastai vadinama optinio pluošto skirstytuvu arba pluošto jungtimi, bangos ilgio bangos ilgio padalijančiu multipleksu, polarizacinio pluošto skirstytuvo subpolarizacija ir kt.

Optinio pluošto skirstytuvas yra optinis signalas, skirtas pasyviųjų įtaisų šuntavimui, derinimui ir paskirstymui pasiekti - tai WDM, optinių skaidulų tinklai, optiniai kabeliai ir kai kurie matavimo prietaisai, būtini optiniai įtaisai.


"Shanghai New Eyes Medical Inc." yra visapusiška korporacija, jungianti įvairius sektorius, tokius kaip medicininės investicijos, valdymas, skaitmeninė oftalmologinė įranga, gamyba ir Kinijos amerikiečių TTI skaitmeninių aukštos raiškos produktų generalinis agentas. Gebėjimai Neweyes sukūrė " Fundus Camera" ; Optometrijos įranga ; Oftalminis mikroskopas ; Plyšių lempa ; laimėjo Kinijos Liaudies Respublikos autorių teises.

Daugiau informacijos apie chirurginį mikroskopą : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/