Kas yra spindulio daliklis?

Spindulių skaldytuvai yra optiniai įtaisai, kurie skaido šviesos spindulį į dvi ar daugiau šviesos spindulių, o tai yra pagrindinė daugelio interferometrų dalis. Jį paprastai sudaro metalinė plėvelė arba dielektrinė plėvelė.

Labiausiai paplitusi forma yra kubas, pagamintas iš dviejų trikampių stiklinių prizmių, klijuojamų ant pagrindo, naudojant poliesterio, epoksidinės ar uretano klijus. Dervos sluoksnio storis sureguliuojamas taip, kad atspindėtų pusė (tam tikros bangos ilgio) šviesos, patenkančios per vieną "uostą" (ty kubo pusę), o kita pusė yra nuolat perduodama dėl viso vidinio atspindžio. Polarizuojančios spinduliuotės pluoštai, tokie kaip Wollaston prizmės, naudojami dviguba skaidymosi medžiaga, padalinti šviesą į skirtingai poliarizuotas šviesos sijas.

Kitas dizainas - naudoti pusiau sidabruotą veidrodį, stiklo arba plastiko gabalėlį, skaidrų, ploną metalinę dangą, kuri dabar paprastai yra aliuminio garų. Įrenginio storis kontroliuojamas taip, kad perduodama dalis (paprastai pusė) šviesos, kuri kyla 45 laipsnių kampu ir kuri nėra absorbuojama danga, ir atsispindės likusi dalis. Labai ploni pusiau sidabringi veidrodžiai, skirti fotografijai, dažniausiai vadinami spalvotais veidrodžiais. Siekiant sumažinti šviesos nuostolius dėl atspindinčiosios dangos absorbcijos, buvo naudojamos vadinamosios "Šveicarijos sūrio" spinduliai. Iš pradžių tai buvo perforuoti, labai poliruoti metaliniai lakštai, kad būtų pasiektas norimas atspindėjimas ir pralaidumas. Po to metalas į stiklinę užplaunamas, kad susidarytų pertraukiamą dangą, arba nedidelis nuolatinio dangos plotas būtų pašalintas cheminiu ar mechaniniu poveikiu, siekiant sukurti labai pažodžiui pusiau sidabruotą paviršių.

Vietoj metalinės dangos gali būti naudojama dichroic optinė danga. Atsižvelgiant į jo pobūdį, atspindžio ir perdavimo santykis kinta priklausomai nuo bangos ilgio. Beamsplitters naudojami kai kuriems elipsės atšvaito prožektoriams, kurie paskirsto nepageidaujamą infraraudonąją spinduliuotę (terminę) spinduliuotę ir išvesties jungtis lazerio struktūroje.

Trečios rūšies beamsplitter yra dichrozinis veidrodinis prizmės komplektas, kuris naudoja dichroinę optinę dangą, padalijančią atsitiktinės sijos į daugybę spektriniu požiūriu atskirų išėjimo sijų. Tokie įtaisai naudojami trijų spalvų vamzdžių vaizdo kamerose ir trijų spalvų spalvotuosiuose fotoaparatuose. Šiuo metu ji naudojama moderniose trys CCD kameros. Optiškai panaši sistema yra naudojama kaip šviesolaidžių sujungiklio atvirkštinis trijų LCD projektorius, kuriame trijų atskirų monochrominių LCD ekranų šviesa yra sujungta į vieną spalvotą vaizdą projekcijai.

Skirstytuvai vienmodio skaidulų PON tinklams naudoja vieno režimo elgseną, kad padalintų spindulį. Skirstytuvai yra "susieti" su X, padaliję du pluoštus.

Naudojant vieną objektyvą ir vieną ekspozicijos tašką, skirtą stereoskopinės poros veidrodžių arba prizmių išlyginimo fiksavimui, kartais vadinama "spindulio dalintuvu", tačiau tai netinkamas žodžių vartojimas, nes jie iš tiesų yra periskopų poros, kurios lūžta Šviesa nėra atsitiktinumas. Kai kuriais retais stereofoninio fotografavimo priedais veidrodis arba prizmės blokas atlieka priešingą funkciją kaip spinduliuotės plaktuvą, o perdengta tema leidžia tiesiogiai išgauti įspaustą 3-jų vaizdą iš dviejų skirtingų perspektyvių per spalvinį filtrą arba greitai kintant louvers Užsakymo laukas 3D vaizdo įrašas.


"Shanghai New Eyes Medical Inc." yra visapusiška korporacija, jungianti įvairius sektorius, tokius kaip medicininės investicijos, valdymas, skaitmeninė oftalmologinė įranga, gamyba ir Kinijos amerikiečių TTI skaitmeninių aukštos raiškos produktų generalinis agentas. Gebėjimai Neweyes sukūrė " Fundus Camera" ; Optometrijos įranga ; Oftalminis mikroskopas ; Plyšių lempa ; laimėjo Kinijos Liaudies Respublikos autorių teises.

Daugiau informacijos apie chirurginį mikroskopą : http://www.eyesmed.com/fundus-camera/