2016 m. AAO susitikimo ČikagojeStendo Nr.: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

American Academy oftalmologija (AAO) buvo įkurta 1980 metais, dabar turi daugiau nei 7 000 narių. Kaip worldand #39; s didžiausią ir plačiausią mokslinės konferencijos oftalmologija, AAO apima visus klausimus oftalmologijos ir specialistai. Tai geriausia vieta sužinoti-vietoje švietimo iš kolegų visame pasaulyje. AAO paroda taip pat į worldand #39; s geriausia platforma Rodyti tarptautinės oftalmologijos susijusių medicinos produktai ir įranga, susirasti klientų, plėtoti naujas rinkas ir skatinti tarptautinį viešumo.

Pagrindinės konferencijos temos: kataraktos, ragenos ir išorės ligas, glaukoma, akies uždegimas, uveitas, oftalmologijos, oftalmologijos, oftalmologijos, oftalmologijos, oftalmologijos, Žvairumas chirurgija, tinklainės ligų, stiklakūnio ligos, regos reabilitacijos ir t.t..


Ekrane
Ranktūris dugno kamera


HD vaizdo ir stabilių rezultatų

Nonmydriatic ir platus vaizdas

Lengvas valdymas ir Nešiojami atlikti

Didelis duomenų ir įvairių skaitymo režimas

Ugnis ir išgelbėti, dugno nuotraukos per Wi-FI perdavimo realiuoju laiku
Nešiojamas skaitmeninis plyšine lempa

Aukštos raiškos andStable vaizdas

10 kartų priartinimas ir realiu laiku Rodyti didelės raiškos vaizdavimo, tiksliau išsamų sprendimą


Visiškai naujos optinės sistemos didelis matymo

Profesionalus optinė konstrukcija priekinę fotografija atsiveria aiškus ir ryškus vaizdas.


Lengvas valdymas ir puikus perkeliamumas

Elegantiška išvaizda su ergonomika ir humanizuotas paraišką, suteikia daugiau praktinių ir galingas produktas. Vieną mygtuką, HD priekinis vaizdas yra užfiksuotas.


Nepriklausomų mokslinių tyrimų ir plėtros adapteris serijos naujomis akimis