Padidėjo 400-fold per dešimt metų, kokia tikimybė ar naujomis akimis pagauti?2015 m. pajamos 164 mln juanių, grynasis pelnas daugiau nei 40 milijonų juanių, OTC rinkos bendrove, naujomis akimis verslo efektyvumas yra ne mažesnis nei kai kurios įmonės A akcijų. Ir dešimt metų, kada įmonė buvo įkurta Tongji universiteto nacionalinis universitetas mokslo parkas, jo metinės pajamos buvo tik 37 mln.

Pradėjo nuo skaitmeninių sprendimų oftalmologijos įranga, oftalmologinė įranga serija yra parodų salė naujomis akimis. Steigėjas ir pirmininkas p. Tango Delin sakė mokslinių tyrimų grupė, jis pradėjo kompanijos skaitmeninė dugno kamera.

Daugiau nei prieš dešimtmetį, kai skaitmeniniai fotoaparatai buvo atsiliepia tradicinis filmas, rinkodara, ji tapo sunku akių ligoninių pacientams teikti filmus. Liudininkai, kaip equipmentmaintenanceworker akių ligoninėje, mintis atėjo pas p. Tang: sukurti skaitmeniniai sprendimai padedantys tradiciniai kamerą dugno. Sėkmingas pertvarkos procesas dugno kamera iš neskaitmeninį signalą į skaitmeninį signalą, ne tik padarė brangios įrangos, toliau dirbti, bet taip pat davė 20000 RMB pajamų Mr.Tang. Su verslo galimybė įžvalgos, Mr.Tang atsistatydino ir pradėjo savo verslą.P. Tang: "šie įrenginiai buvo apie jį galima pašalinti iš ligoninių, kurie praleido 500 tūkstančių skaitmeninės mašinos. Bet mes ony reikia 80 tūkstančių, kad mašinos skaitmeninis. Tokiu būdu, daug išlaidų bus išsaugotas ir mes gali laikyti einamųjų disertacija mašinos. Ir jis taip pat sutaupys daug laiko gydytojams, nes nėra daugiau filmuko trukmė gali būti spausdinami."Iki 2015 m. visi dugno kameros ligoninėse yra plėvelės tipo, 1200 vienetų, Kinija ir 10000 vienetų visame pasaulyje. Dabar, dugno skaitmeninių fotoaparatų rinkoje buvo sukurta visiškai.

Šiuo metu naujas akys susiduria su nauja problema: ką daryti toliau? P. Tang siekiama kitą akių mašiną — — plyšine lempa. Plyšine lempa yra reikalinga įranga akių patikrinimui. Prieš tai padaryti skaitmeninis, yra 12000 vienetų, Kinija ir 50000 vienetų visame pasaulyje. Jei skaitmeninių pokyčių yra pagaminti iš 30 tūkstančių juanių kaina kiekvienam vienetui, rinkos dydis yra 1,5 milijardo juanių.


Kas atsitinka po to, kai buvo pakeisti senas akių mašinos? Vaizdo įrašymo sistema, chirurginis Mikroskopas, įrašo visą operaciją, kuri suteikia puikus sprendimas dėl medicinos konfliktų. Bendradarbiaudami su Zeiss, kai Zeiss parduoda chirurginis Mikroskopas, vaizdo įrašymo sistema, naujomis akimis bus būti perkami kartu. Vaizdo įrašymo sistema ne tik galima oftalmologijoje, bet ir ortopedijos, neurochirurgijos ir kitiems padaliniams. Jis turi didelę ir labiau konkurencingą kainą nei sistemos užsienyje.