JenLab siūlo naują kokybės patikrinimą dėl ragenos transplantacijos

Raumenų ligos yra antra pagal dydį aklumo priežastis visame pasaulyje. Kai tradiciniai gydymo procesai nepavyksta, paciento regėjimas gali būti atkurtas tik perduodant donorystės žmogaus rageną.

Rimzos transplantacija yra labiausiai paplitusi transplantacijos procedūra pasaulyje. Tačiau nepakanka donorų, kad patenkintų paklausą, o devynis mėnesius - dovanojamos ragenos - laukimo laikas. Pridedant prie problemos, daugybė dovanų mėginių netinkama transplantacijai dėl donoro medicininių įrašų arba dėl prastos kokybės audinių, pvz., Mažo endotelio ląstelių tankio. Paprastai donorystės ragenos yra laikomos kelioms dienoms ar net savaitėms specialiuose konteineriuose prieš transplantaciją.

Rimzos transplantacija yra labiausiai paplitusi transplantacijos procedūra pasaulyje

Daugiafotoninė tomografija
Šiuo metu donorystės ragenos kokybės patikrinimai atliekami plyšių žibinto tyrimo metu, pateikiant informaciją apie ragenos anatomiją ir morfologiją. " JenLab" mes sukūrėme naują metodą su geresne raiška, kuriame pateikiama papildoma informacija apie ląstelių metabolizmą, taip pat apie stromos kolageno struktūros organizavimą. Šis metodas vadinamas daugiafotonine tomografija (MPT).

MPT, pagrįstas infraraudonųjų spindulių femtosekundžių lazerio technologija, jau yra klinikinėje praktikoje, siekiant suteikti neinvazines, nepaženklintas etiketėmis optines žmogaus odos biopsijas. Dabartinės programos apima ankstyvą juodojo odos vėžio nustatymą, anti senėjimo kosmetikos vertinimą ir astronaučių odos retinimo matavimą po ilgų kosminių kelionių.

Dabar, remdamasis ES programos "Horizontas 2020" finansavimu (dotacija 726666, "LASER-HISTO", 2 etapas - MVĮ), "JenLab" yra novatoriškas MPT naudojimas geresniam ragenos persodinimo kokybės patikrinimui, naudojant optinį metabolinį vaizdą, kolageno vaizdą ir lipidą / Vandens vaizdavimas. Metabolinė būklė gali būti įvertinta taikant autofluorescencinių kofermentų fluorescencijos trukmę. Kolageno fibrilių tinklas gali būti perduodamas per antrosios harmonikos generavimą (SHG), kur infraraudonųjų spindulių lazerio spindulys perduodamas į silpną mėlyną šviesą. Cheminę informaciją apie lipidų pasiskirstymą ir vandens kiekį galima gauti taikant greitą Ramano (CARS) spektroskopiją. AUTOMOBILIAI taip pat atveria kelią akių lašų farmakokinetikos tyrimui.

Aiškus vaizdas į rageną
JenLab MTP procese daugialypiai detektoriai leidžia vienu metu išmatuoti autofluorescenciją, fluorescencijos trukmę, SHG ir CARS su vieno fotono jautrumu. Tipinė optinė dalis, susidedanti iš 512 x 512 pikselių, trunka tik šešias sekundes. Ekraną gali matyti ne tik ląstelių ląstelės, bet ir kolageno tinklas.

Pirmajame Sarylando universiteto medicinos centro klinikiniame tyrime parodėme, kad MPT vaizdus galima apibūdinti ragenos sluoksnių morfologijai, intracelulinių ląstelių, kolageno tinklui ir žmogaus ragenos metabolizmui. Be to, galima nustatyti bakterijų taršą.

Įdomu tai, kad su dozavimo metu buvo pastebėta, kad įvairiose intratssulemento ląstelėse metabolizmas didėja, o svarbių endotelio ląstelių metabolizmas mažėja. Taigi MPT gali būti naudojamas optimizuoti saugojimo procedūrą ir įvertinti tinkamą transplantacijos laiką.

Manome, kad per kelerius ateinančius metus MPT gali būti naudojamas transplantacijos paaukotų ragenų aukšto lygio kokybės patikrinimams, siekiant padidinti teigiamų chirurginių rezultatų skaičių. Be to, in vivo MPT taip pat greičiausiai bus naudojamas žmogaus akyje, kad būtų diagnozuotos tokios ligos kaip diabetas tiesioginiu požiūriu į kūną per žmogaus skaidrų langą: rageną.

"Shanghai New Eyes Medical Inc." buvo įkurta 2005 metais ir paskelbta 2012 metais. Tai pirmoji paskelbta "Oftalmologijos" medicinos srities bendrovė.

Mes specializuojamės oftalmologinės įrangos skaitmeninės vaizdo įrašymo sistemos, tokios kaip plyšių lempos mikroskopas, dugno kameros mikroskopas, oftalmologinis chirurginis mikroskopas, AB skenavimas, oftalmoskopas ir kt.

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite: http://www.eyesmed.com/products