Mikroskopas gedimo priežastys

A, ir patikrinimo būdas įdėti standartinis sriegis linija kojas į kietumo matuoklis (arba mikroskopą) darbo etapo, patikrinti Shi pirmą reguliuojamas geras židinio nuotolio, okuliaro regos per ar projekcijos ekranai Shang gali aiškiai matyti standartinę raižyti eilutės pėdų raižyti linija, ir prisitaikyti prie okuliaro per Pietų linija sutampa, tada bus rodmenys mikroskopas raižyti linijos ir standartinis raižyti linija metrų raižyti linijos, palyginti , turėtų bent visame matavimų intervale 5 intervalas pastraipoje matavimo intervalo dalyje palyginti 3 kartus, 3 kartus palyginti imtis rezultatų vidurkio, jo santykinės paklaidos w iš Xia įveskite skaičiavimo:

W =(Li-L) /L×100%

Tipas: klaida W--(mm), Li - skaitant mikroskopas palyginus išmatuotą length(mm) (aš = 1 ~ 5), L - standartinį tinklelį masto palyginimas faktinis ilgis (mm).

Skaityti mikroskopas masto lygina pagal punktą, kaip aprašyta pirmiau, paklaida neturi viršyti ± 0,5 %.

Antra, nesėkmės priežastys ir koregavimo

1. mikroskopas drumstas skaidrus

Pagrindinė priežastis: objektyvas purvinas arba išėjęs iš mados.

Trikčių šalinimas: dulkių ar purvo ant objektyvo, naudojant teptuku, plunksna lašas, tada su objektyvo popierius arba vata panardinama į alkoholio ar eterio, kruopščiai valykite sukamaisiais linkme, bet Nevalykite skysčių praradimą.

2. negalite aiškiai matyti įtraukimo į veidrodžio kraštą

Pagrindinė priežastis: nizacijose objektyvo.

Eliminacija: objektyvo tvirtinimo yra prarasti dar kartą.

3. svarstymo mikroskopas skalės vertės ir matuoklio skalės nesutampa

Pagrindinė priežastis: objektyvo lęšiai Palaidos sklaidytuvo arba objektyvą Vaizdeliai tarpiklis jungimo vietoje yra prarastas, židinio nuotolis pakeitimus.

Eliminacija: didinantis objektyvas tvirtinimo, jei trūksta skalbimo, ir po nusukimas su storis, su tinkama poveržlės, į minimalų kalibravimo paklaida.

4. skaitymo mikroskopu skalės vertė didesnė nei matuoklio skalės

Pagrindinė priežastis: objektyvo barelį padidėjimas, gali būti prarasti vamzdžių jungtys.

Trikčių šalinimas: priveržkite vamzdžių jungtis.

Skaitymo mikroskopas turi būti švarūs, ilgą laiką, gali būti dedamas į džiovinimo toprevent pelėsiai. Naudoti procesą švelniai, kad nebūtų sugadinti mikroskopo, paveikti matavimo tikslumą ir tarnavimo laiką.