Rengiant akinius prieš koks optometrijos optometrijos įranga dažniausiai naudojamos šiame procese

Prieš

Iki paruošimo mūsų akinius optometrijos yra būtina, kad programa. Tuo tarpu optometrijos yra tiksli, kitų patirtimi, išskyrus profesionalus optometrijos, optometrijos įranga yra geras ar blogas, taip pat vaidina lemiamą vaidmenį.


Optometrijos įrenginiai dabar yra daug, dažniausiai naudojami yra iš šių klasių, Pristatome jums vieną iš vienos. Taip, kad visi galėtų suprasti, bet ir visiems tuo metu, ruošiant akinių rėmeliai, juos lengva atskirti profesionalus optometrijos vienetų, ar ne.


1 vizija, Toršeras lentelė: priemonė bandymų regėjimo aštrumas.

2, patikrinkite, ar diskas: įkūnyto optometrijos tyrimai; tyrimas naudojamas aptikti akių dioptrijų, pėsčiomis pabandyti stebėti ir taip pat kaip neutralizavimo bandymų standartų.

3 – regėjimo aštrumas diagrama: naudojamas siekiant aptikti netoli; ir lightbox tipo akis diagramos ondifferential diagnozė refrakcijos būseną.

4, fokusavimo žibintuvėlis: akių patikrinimui naudojamas kaip pagalbinis apšvietimas; taip pat naudojamas kaip stebėjimo vyzdžio šviesos šviesos šviesos ir naudojant ragenos refleksas taško projekcija šviesos šaltinis.

5, valdovai: matavimo atstumas tarp akių; dvigubinamas kaip akinių rėmeliai su lęšiais dydį, matavimo įrankiai.

6, klausymas: refrakcijos bandymo metu pabandyti vaikščioti, nešioti visagalis objektyvas įrankius, naudotus vertinant šį procesą;

7 ir tikrinti šešėlis veidrodis: ir vadinama tinklainės veidrodis; įranga yra dviejų rūšių, yra taškų, kaip šviesos projekcijos tipas (toliau taškus, kaip tikrinti šešėlis veidrodis); a juosta šviesos projekcijos tipas (nurodyti juostos žymės šešėlis veidrodis), patikrinkite veidrodis šešėlis formos strypo pavidalo; profesionalus akinius optometrijos kambario misoje yra tarp kurių a, o optometrijos specialistai turi išmokti šios įrangos eksploatavimo gebėjimus.